Országos Bírósági Sportnapok

A Nyíregyházi Törvényszék idén is részt vett az Országos Bírósági Sportnapok rendezvényén, mely 2017. július 14-16. között került megrendezésre Gödöllőn.

A csapatok ezúttal öt sportágban mérték össze tudásukat, melynek során kollégáink közül kiemelkedő teljesítményt ért el dr. Gunyecz Zoltán, aki sakkban holtversenyben 1-2. - Buchholtz értékeléssel a 2. helyezett -  lett. A tenisz versenyben induló Becserné dr. Szarka Zsuzsanna is szép eredménnyel büszkélkedhet, épphogy csak lecsúszott a dobogóról, az 5-8. helyezettek mezőnyében végzett.

Futballcsapatunk hősies küzdelem árán bejutott az első 16 közé, míg kosárcsapatunk tagjai és az asztaliteniszben induló kollégáink ezt jövőre elérendő célként tűzhetik ki maguk elé.

Mindannyiuknak gratulálunk a lelkes részvételhez!

Nyíregyháza, 2017. július 17.

Dr. Toma Attila

sajtószóvivő