Sajtóközlemény

2017. szeptember 18.

Ítélet született a volt polgármester ügyében

2017. szeptember 12.

Felfüggesztett fogházbüntetésre ítélték a kislányát leforrázó nőt

A Nyíregyházi Törvényszék gondatlanságból elkövetett életveszélyt okozó testi sértés vétsége miatt 1 év 6 hónap fogházbüntetésre ítélte O. E. vádlottat. A törvényszék a fogházbüntetés végrehajtását 2 év próbaidőre felfüggesztette.

2017. szeptember 12.

A kábítószer beszerzése után lebukott a kereskedő

A Nyíregyházi Törvényszék kábítószer-kereskedelem bűntette miatt 5 év 6 hónap börtönbüntetésre és 6 év közügyektől eltiltás mellékbüntetésre ítélte R. J. vádlottat.

2017. szeptember 8.

A Nyíregyházi Járásbíróság rablás bűntette és személyi szabadság megsértésének bűntette miatt 13 év börtönbüntetésre és 10 év közügyektől eltiltás mellékbüntetésre ítélte H. J. vádlottat.

2017. szeptember 8.

A Nyíregyházi Járásbíróság jármű önkényes elvételének bűntette és más bűncselekmény miatt bíróság elé állítás keretében 1 év 8 hónap, végrehajtásában 3 évre felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte V. L. vádlottat, és 2 év 6 hónapra eltiltotta a közúti járművezetéstől.

2017. augusztus 25.

Gyorsított eljárásban 9 év fegyházbüntetésre ítélték a rablót

A Nyíregyházi Járásbíróság rablás bűntette miatt bíróság elé állítás keretében 9 év fegyházbüntetésre és 9 év közügyektől eltiltás mellékbüntetésre ítélte I. T. Z. vádlottat.

2017. augusztus 23.

Előzetesben a vasmegyeri úttesten késsel hadonászó rabló

A Nyíregyházi Járásbíróság nyomozási bírája felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette és más bűncselekmények miatt indult eljárásban elrendelte S. M. előzetes letartóztatását.

2017. augusztus 1.

A Nyíregyházi Járásbíróság nyomozási bírája emberölés bűntettének kísérlete miatt indult eljárásban elrendelte I. M. előzetes letartóztatását.

2017. augusztus 1.

A Nyíregyházi Járásbíróság nyomozási bírája üzletszerűen elkövetett lopás bűntette miatt indult eljárásban elrendelte M. C. előzetes letartóztatását.

A gyanúsított három hónapon belül többször tulajdonított el különböző sértettektől értékeket.

2017. július 26.

A Nyíregyházi Járásbíróság nyomozási bírája kábítószer kereskedelem bűntette miatt indult eljárásban elrendelte K. P. és 2 társa előzetes letartóztatását.