Sajtóközlemény

2017. július 19.

Előzetesben a tiszalöki késelő

A Nyíregyházi Járásbíróság nyomozási bírája több ember sérelmére elkövetett emberölés bűntettének kísérlete miatt indult eljárásban elrendelte Sz. Zs. gyanúsított előzetes letartóztatását.

2017. július 14.

A Nyíregyházi Törvényszék dr. Bodnár Zsolt vezette büntetőtanácsa aljas indokból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt 14 év fegyházbüntetésre és 10 év közügyektől eltiltás mellékbüntetésre ítélte R. J. vádlottat.

2017. július 12.

A Nyíregyházi Törvényszék másodfokú tanácsa 5 év börtönbüntetésre és 5 év közügyektől eltiltás mellékbüntetésre enyhítette a K. B. vádlottal szemben folytatólagosan, üzletszerűen elkövetett sikkasztás bűntette miatt elsőfokon kiszabott 6 év börtönbüntetést és 6 év közügyektől eltiltás mellékbüntetést.

2017. július 10.

A Nyíregyházi Törvényszék gondatlanságból elkövetett emberölés vétsége miatt 1 év 6 hónap, végrehajtásában 3 év próbaidőre felfüggesztett fogházbüntetésre ítélte Sz. I. vádlottat.

2017. július 5.

Elítélték a kislétai szülőket, akik éheztették, bezárva tartották kislányukat

2017. július 5.

Pénzbüntetésre ítélték azt a férfit, aki jogosulatlanul használta volt élettársa Facebook üzenőfalát

A Nyíregyházi Járásbíróság információs rendszer megsértésének vétsége miatt 100.000 Ft pénzbüntetésre ítélte P. T. vádlottat.

2017. július 3.

Emberölés miatt 14 év fegyházbüntetésre ítélték a román vendégmunkásokat

2017. június 28.

Fegyházbüntetésre ítélték a magát nőnek kiadó férfit

A Nyíregyházi Járásbíróság rablás bűntette miatt 3 év 8 hónap fegyházbüntetésre és 4 év közügyektől eltiltásra ítélte L. R. vádlottat.

2017. június 28.

Súlyosbították a buszvezetőt bántalmazó férfi büntetését

2017. június 27.

Tíz év fegyházra ítélték a rablót másodfokon is