Sajtóközlemény

2017. november 17.

A Nyíregyházi Törvényszék másodfokú tanácsa a mai napon helybenhagyta a Mátészalkai Járásbíróság által rablás bűntette miatt I. rendű J. Gy. és társa vádlottakkal szemben hozott ítéletet.

2017. november 10.

A Nyíregyházi Törvényszék másodfokú tanácsa a mai napon helybenhagyta a Nyírbátori Járásbíróság által 18. életévét be nem töltött személy sérelmére, a sértett sanyargatásával elkövetett személyi szabadság megsértésének bűntette, kiskorú veszélyeztetésének bűntette ügyében hozott ítéletet.

2017. november 9.

A Nyíregyházi Törvényszék másodfokú tanácsa 2017. november 8-án L. R. vádlottal szemben rablás bűntette miatt indított büntetőügyben súlyosbította az elsőfokú bíróság ítéletét. A másodfokú bíróság 5 év börtönbüntetésre és 5 év közügyektől eltiltás mellékbüntetésre ítélte a vádlottat.

2017. november 7.

Veszélyeztette az autós közlekedését, felfüggesztett börtönbüntetésre ítélték

A Nyírbátori Járásbíróság a mai napon bíróság elé állítás keretében közlekedés biztonsága elleni bűntett miatt 1 év börtönbüntetésre ítélte D. K-né vádlottat. A szabadságvesztés végrehajtását a bíróság 2 év próbaidőre felfüggesztette.

2017. november 2.

Letartóztatta a bíróság az arannyal kereskedő cégvezetőt

A Nyíregyházi Járásbíróság nyomozási bírója a mai napon különösen nagy kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntette miatt indult eljárásban elrendelte Sz. A. Á.  őrizetben lévő gyanúsított előzetes letartóztatását.

2017. november 2.

Ítéletet hozott a bíróság a kártyapartnerüket kirabló férfiak ügyében

2017. október 26.

Előzetes letartóztatásban a rabló

A Nyíregyházi Járásbíróság nyomozási bírója 2017. október 25-én rablás bűntette miatt indult eljárásban elrendelte L. S.  őrizetben lévő gyanúsított előzetes letartóztatását.

2017. október 26.

Kifosztotta az alvó férfit

A Nyíregyházi Járásbíróság a mai napon bíróság elé állítás keretében kifosztás bűntette miatt 1 év börtönbüntetésre ítélte N. J. J. vádlottat. A szabadságvesztés végrehajtását 2 év próbaidőre felfüggesztette.

2017. október 18.

Letartóztatta a bíróság azt a férfit, aki kitépte a járókelő nyakláncát

A Nyíregyházi Járásbíróság nyomozási bírája kisebb értékre, dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntette miatt a mai napon elrendelte O. M. előzetes letartóztatását.

2017. október 13.

A Nyíregyházi Járásbíróság koldulás szabálysértés elkövetése miatt 5 nap elzárást szabott ki D. J. eljárás alá vont személlyel szemben.

2017. június 17-én és 30-án D. J. egy nyíregyházi áruház parkolójában a vásárlóktól zaklató módon pénzt kéregetett.