H.Gy.

Ügy tárgya:
Rablás bűntette
Tárgyalás helyszíne:
4400 Nyíregyháza, Bocskai u. 2.
Tárgyaló:
Fsz.37
Ügyszak:
Büntető
Összegzés:

A kábítószer hatása alatt lévő vádlott elhatározta, hogy kirabolja a Nyíregyháza, Állomás téren lévő Dohányboltot.

2017. január 17-én délután fejét kapucnival eltakarva, kesztyűben, arcát sállal fedve bement Nyíregyházán, az Állomás téren lévő Dohányboltba. Az üzletben tartózkodó eladó hölgyre kést tartott, miközben felszólította a bevétel átadására. A sértett annyira megrémült a vádlott cselekményétől, hogy a menekülni próbált, de a vádlott a pulton átugrott, és felszólította, hogy menjen vissza, és nyissa ki a kasszát. A hölgy a vádlottól való félelmében a pénztárgépből kivette a pénzt tartó kazettát. A vádlott abból a bankjegyeket kiszedte, és a zsebébe rakta. Közben mindvégig a bal kezében tartotta a kést. Ezután hátrálva távozott az üzletből, közben megfenyegette a sértettet, hogy nehogy utána merjen menni.

Az ügyben a vádirat ismertetése és a vádlott kihallgatása várható.

Közérdeklődésre számot tarthat:
Igen