L.M.

Ügy tárgya:
Rablás bűntette
Tárgyalás helyszíne:
4400 Nyíregyháza, Bocskai u. 2.
Tárgyaló:
I/31
Ügyszak:
Büntető
Összegzés:

A vádirat szerint a vádlott 2015. június 14-én a nyíregyházi vasútállomáson tartózkodott, ahol beszélgetést kezdeményezett KJ sértettel is, akit kávézni hívott, mivel kiderült, hogy a sértett vonata késik. A kávé megvásárlása után a sértett félrevonult, hogy felhívja a fiát, hogy jöjjön érte az állomásra, mert már nem éri el a csatlakozást. Eközben a vádlott a sértett kávéjába Rivotril gyógyszert kevert, majd a kávé elfogyasztása után a közeli parkba hívta a sértettet, aki ennek a kérésének eleget tett. A parkban a sértett a gyógyszer hatására bódult állapotba került, eszméletét vesztette. A vádlott ezt az állapotát kihasználva, a sértettől eltulajdonította a telefonját, arany nyakláncát, készpénzét, összesen 176.000 Ft értékben.

Az ügyben másodfokú ítélet hirdetése várható.

Közérdeklődésre számot tarthat:
Igen